سفارش تبلیغ
صبا ویژن
اندکی صبر ، سحر نزدیک است
نوشته شده در تاریخ پنج شنبه 91 خرداد 4 توسط صادق | نظر

 

روزى متوکل بیمار شد و نذر کرد که اگر شفا یابد، تعداد «کثیرى» دینار (= سکه زر) در راه خدا صدقه بدهد. هنگامى که بهبود یافت، فقها را گرد آورد و پرسید چند دینار باید صدقه بدهم که «کثیر» محسوب شود؟ فقها در این باره فتاواى مختلف دادند متوکل ناگزیر مسئله را از امام هادى سؤال کرد. امام پاسخ داد که باید هشتاد و سه دینار بپردازى. فقها از این فتوا تعجب کردند و به متوکل گفتند از او بپرسید این فتوا را بر اساس چه مدرکى داده است؟

 

متوکل موضوع را با امام مطرح کرد. حضرت فرمود: خداوند در قرآن مى‏فرماید: «لَقَدْ نَصَرَکُمُ اللهُ فِىْ مَواطِنَ کَثِیرَة»( سوره توبه: 25): «خداوند شما (مسلمانان) را در موارد «کثیر» یارى کرده است»، و همه خاندان ما روایت کرده‏اند که جنگها و سریّه‏هاى زمان پیامبر(ص) اسلام هشتاد و سه جنگ است.(سبط ابن الجوزى، تذکرة الخواص، نجف، المکتبة الحیدریة، 1383ه".ق، ص 360 - شریف القرشى، همان کتاب، ص 240)

منبع:aviny.com

 

طبقه بندی: امام هادی(ع)،  امام علی النقی(ع)،  دانش امام هادی(ع)،  متوکل عباسی
نوشته شده در تاریخ پنج شنبه 91 خرداد 4 توسط صادق | نظر بدهید

بسم الله

از حدود دو ماه پیش صفحه ای در فیس بوک  با هدف توهین  و هتک حرمت به مقام والای حضرت هادی (ع)  شکل گرفت و عده ای گمراه دست به تبلیغات گسترده زده وعده ای از کاربران را در این صفحه مشترک کردند . این افراد با توهین به جایگاه رفیع ولایت و امامت سعی در کم رنگ کردن  تلائلو انوار الهی اهل بیت داشته  و هم چون  یزیدیان در خواب غفلت دست شیطان را به بهانه بندگی بوسه زده اند  ولی غافل از آنند که در جهل مرکب خویش تا ابد گرفتار خواهند آمد.

گروهی از شیعان  و ارادتمندان به مقام عظیم الشان حضرت هادی (ع) و تمامی اهل بیت دست به شناسایی و جمع اوری اطلاعات کامل این افراد گمراه زده اند و در قالب پایگاهی  با عنوان "هتاکین " این مشخصات جمع آوری شده را در معرض دید عموم قرار داده اند. اطلاعات منتشر شده از این گمراهان با هدف خروج هر چه سریع تر این افراد از صفحه توهین به امام هادی و همچنین پیگیری از طریق مراجع قانونی منتشر شده و تا به نتیجه رسیدن حکم قانونی این افراد اطلاعات ایشان در معرض دید عموم خواهد بود. 
هنوز فراموش نکرده ایم حکم امام خمینی در مورد سلمان رشدی مرتد را و همینجا به تمام سلمان رشدی های نوین اخطار می دهیم که زندگی را به کامتان تلخ خواهیم کرد، ما مسلمانان توهین به مقدسات را به هیچوجه و با هیچ توجیهی نمی پذیریم.

در مرحله نخست عکس های غیر واضح و نام کوچک این افراد منتشر شده  تا افرادی که احیاناً نادانسته عضو این صفحه شده اند با دیدن عکس اواتار و نام کوچک خود اقدام به خروج  هر چه سریع تر  از این صفحه نمایند در غیر این صورت در مراحل بعدی اطلاعات بیشتری از جمله عکس کامل افراد آدرس پست الکترونیکی، شماره تلفن، ادرس محل سکونت و مشخصات دانشگاه محل تحصیل آنها منتشر خواهد شد . 

در پایان ذکر چند نکته الزامی است:

1-    اطلاعات تمامی افراد عضو در صفحه ی فوق به صورت مرحله به مرحله در ملاء بازدید عموم قرار خواهد گرفت. تاکنون پرونده ی کاملی از تمامی هتاکین به آن امام همام جمع آوری شده است که بدلیل حفظ آبروی گمراهان این مجال را خواهیم داد که بازگردند.

2-    از این پس تمامی صفحات موجود در فیس بوک و محیطهای مشابه که محلی برای توهین به مقدسات و نظام جمهوری اسلامی باشند از دیدگان تیزبین امت حزب الله دور نخواهد بود و نخواهیم گذاشت که تا ما زنده هستیم احدالناسی اجازه ی توهین به مقدسات الهی را به خویش راه داده و در جامعه ی اسلامی ایران با آسودگی زندگی کند.

3-    افرادی که توبه کنند و از صفحه ی فوق الذکر خارج شوند می توانند از همین طریق و به صورت پیام خصوصی ما را در جریان گذارند باشد که خداوند توبه ی توبه کنندگان را بپذیرد.

4-    درخواست ما از مراجع قانونی جمهوری اسلامی ایران برخورد قاطع با این هتاکین است و مشخصات تمامی هتاکین داخل کشور و خارج کشور با تمام جزییات در اختیار ارگانهای مرتبط قرار خواهد گرفت.

 منبع:aviny.com

http://hattakin.mihanblog.com

 

طبقه بندی: امام هادی(ع)،  هتاکین،  امام علی النقی(ع)
نوشته شده در تاریخ پنج شنبه 91 خرداد 4 توسط صادق | نظر

 

سال 1384، سومین روز از ماه اسفند، خبر تخریب حرمین عسکریین گوش به گوش می پیچد...

آسمان دل شیعیان ابری می شود و صحن حرمین عسکریین با اشک چشم منتظران منجی آبیاری می گردد.

 هتک حرمت به مقام والای امامان شیعه، از دیر باز از جانب وهابیت و بهاییت بوده و هست، که شیعیان را خاری در چشمان خود می دانند.

تخریب حرمین عسکریین، اهانت به قرآن، نقاشی و کاریکاتور پیامبر(ص) و ... گوشه ای از فعالیت های وهابیون و بهاییون برای ترویج شیعه ستیزی و هتک حرمت امامان شیعه بوده و هست و همچنان ادامه دارد.

بهاییت و وهابیت دشمنان اصلی شیعه هستند؛ که دست در دست هم سعی در براندازی شیعه دارند و نزدیکترین راه را، سست کردن اعتقادات در بین شیعیان می دانند.
 

نوروز 90، ملت شیعه ایران شاد و خندان از سریالی که شبها، لبخند را میهمان لبان شان می کند؛ اما غافل از اینکه همین سریال مقدمه ای می شود برای هتک حرمت به دهمین اختر تابناک امامت و ولایت!

 

ادای نام "نقی" نقش اول فیلم، شاید در نگاه اول هتاکانه نباشد و در شب عید فضای خانه هایمان را مملو از شادی و خنده کند؛ اما همین تلفظ ها و تمسخر های یک نام آسمانی، مقدمه ای میشود برای هتک حرمت. ابتدا به نام "نقی" و سپس به صاحب نام.

این روزها وهابیون با تشکیل صفحه ای با نام "کمپین شناساندن امام هادی به شیعیان" کاری نبود که برای هتک حرمت ایشان انجام نداده باشند.

امروز وهابیون نقش "نقی" را بهانه کردند، برای اهانت به امام هادی و فردا از رفتارهای ناپسند روزمره ما، بهانه ای دیگر می یابند برای سوء استفاده!

از زمانی که من و تو به اصطلاح شیعه، نام هایی نظیر "نقی" و "تقی" و ... را نام هایی بی کلاس می پنداریم؛ باید منتظر روزهایی بدتر از این هم باشیم تا به امامان معصوممان اهانت کنند.

از زمانی  که نامهای لاتین بر فرزندان خود می گذاریم و به فراموشی سپرده می شود نام و مرام امامان شیعه، باید به انتظار نشست و دید فعالیت های شبانه روزی دشمنان شیعه -همچون و هابیون و بهاییون - را که برای نابودی مقدسات شیعه، از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.

باید برای اصلاحات از خود شروع کنیم!

ضرب المثلی هست که می گوید: حرمت امام زاده به دستان متولی اش هست.

اگر من و تو برای نام "نقی" و "تقی" و .. احترام قائل باشیم، دشمن جرات هیچ هتک حرمتی، به مرام امامان را به خود نخواهد داد.

منبع : فرهنگ نیوز , aviny.com

 

طبقه بندی: امام نقی(ع)،  فیس بوک،  وهابیت،  بهائیت
نوشته شده در تاریخ پنج شنبه 91 خرداد 4 توسط صادق | نظر بدهید
طبقه بندی: امام هادی (ع)
نوشته شده در تاریخ شنبه 87 تیر 15 توسط صادق | نظر
طبقه بندی: امام هادی (ع)
نوشته شده در تاریخ شنبه 87 تیر 15 توسط صادق | نظر بدهید
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
.:
By Ashoora.ir & Blog Skin :.