سفارش تبلیغ
واحد طراحی
واحد طراحی
اندکی صبر ، سحر نزدیک است

بسم الله الرحمن الرحیم

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

منبع: وبلاگ استاد رائفی پور و جنبش مصاف

 در روز چهارشنبه چهاردهم تیر 1391 پستی را در وبلاگ شخصی ام به احتمال وقوع حادثه ای شبیه به 11 سپتامبر در المپیک لندن  اختصاص دادم لیکن آن را ثبت موقت نمودم:

آیا المپیک لندن راه رهایی غرب از چالش های پیش رو است..

اما پس از مشورت با برخی از صاحب نظران و پس از آنکه از شکل گیری جریانی در شبکه های اجتماعی با عنوان افشاگری در باره این موضوع اطلاع و اطمینان یافتم تصمیم به انتشار تحلیل خود نمودم لذا آنچه از دریچه این مطلب به دنبال بیان آن هستم تحلیلی است سیاسی بر احتمال و امکان وقوع فتنه ای دیگر از سوی صهیونیزم جهانی:

از سال 2005 تلاش های مشکوک و در عین حال پرواضحی در رسانه های غربی و صهیونیستی با محوریت  ضدیت با "محور مقاومت" شکل گرفت که راس آن و هدف غایی و نهایی آن جمهوری اسلامی بود و تمام فتنه ها به ایران ختم می شد. سران صهیونیسم جهانی همچون "موشه یعلون" رسما اعلام می کردند مراد ما از جنگ با حزب الله لبنان "33 روزه در سال 2006 " فتح اولین و مهمترین سنگر ایران است.

اما آنچه در این جستار به دنبال توضیح آن هستیم بحثی دیگر است و آن ارتباط انگلیس و علی الخصوص لندن به عنوان بهانه ای برای حمله مجدد به محور مقاومت (ایران،سوریه ،حزب الله).

اولین اخبار در این زمینه مانوری بود که در سال 2003 با همکاری اورژانس لندن  و کادر متروی این شهر برای مقابله با حملات شیمیایی، میکروبی و بیولوژیک با عنوان عملیات "اوسیریس" انجام شد.

در این که اوسیریس خدای مرگ !!! مصریان و کابلیست  های صهیونیست می باشد ، شکی نیست لیکن ارتباطش با متروی پایتخت یک کشور اروپایی است که ماجرا را پیچیده و در خور توجه می نماید.

براستی هدف از برگزاری چنین مانوری آن هم با چنین اسمی که هیچ ربطی نمی تواند به به یک کشور غربی داشته باشد چیست؟

در بمب گزاری های موسوم به 7/7 انگلیس ، دولت بلر بهانه ای برای ادامه حضور در عراق یافت، و در آن برهه انجام چنین مانوری در این راستا و با همان هدف تحلیل شد.

 پس از سال 2006 و شکست در جنگ 33 روزه و پس از آن ، شکست از حماس در غزه و به تعویق افتادن طرح خاورمیانه بزرگ، آرام آرام پرده ها از نیات پلید صهیونیزم جهانی کنار رفت و بررسی ها نشان می داد که آنها به دنبال 11 سپتامبر دیگری برای توجیه اعمال پلیدشان هستند.

این حادثه باید چندین ویژگی داشته باشد:

1-      حادثه ای بزرگ و  در خور توجه باشد تا تمام توجهات جهانی را جلب  خود کند. (مانند 11 سپتامبر)

2-      به گونه ای باشد تا تمام مردم دنیا خود را در غم آن حادثه شریک بدانند (در ساختمان برج های تجارت جهانی از تمام دنیا حضور داشتند به استثنای یهودیان که از دو روز قبل به مرخصی رفته بودند)

3-      فرد یا گروهی به عنوان متهم معرفی گردد تا بتوان با آنان برخورد کرد و از جو احساسی بدست آمده سو استفاده نمود (طالبان ، افغانستان و در مجموع مسلمانان در جریان 11 سپتامبر).

4-      شکل گیری اجماع جهانی برای حل این مشکل جهانی.

فراموش نشود که جو اسلام هراسی در دهه 90 میلادی در سینمای هالیوود و به تبع آن غرب کاملا محسوس بود و پس از چند سال در حادثه 11 سپتامبر خود را نشان داد.

در اتفاق پیش رو نیز دقیقا تمام فاکتور های مذکور وجود دارد و فقط جای متغییر ها عوض شده اند.

شواهد نشان می دهند باید منتظر:

1-      حادثه ای در انگلیس و علی الخصوص لندن باشیم.

2-      این حادثه یکی از رئوس محور مقاومت را متهم می کند.

3-      این حادثه جهانی باشد و تمام مردم دنیا را درگیر خود کند.

4-      بتوان به بهانه آن حادثه  طومار مقاومت در منطقه را پیچید.

5-      این حادثه در راستای جو ایران هراسی (و دوستان ایران مانند حزب الله یا سوریه) باشد که حدود 6 سالی است  در رسانه های غربی دنبال می شود.

 بررسی ها نشان می دهد با توجه به شواهد و تنگنای سیاسی، اعتقادی، و اقتصادی جدی پیش روی غرب احتمال وقوع چنین حادثه ای در المپیک لندن وجود دارد؛ چرا که تمام فاکتور ها موجود هستند و غرب نیز شدیدا به چنین بهانه ای نیازمند است.

بد نیست چند خبر را با هم مرور کنیم و سپس آن را تحلیل نماییم:

      1-برگزاری مانور مقابله با حملات شیمیایی و بیولوژیک در متروی لندن در سال 2003

لینک خبر بی بی سی

      2- گاردین : محل پارک المپیک بر مکانی واقع شده است که قبلا راکتورهای اتمی در آنجا قرار داشته است.

لینک خبر گاردین

      3- دیلی میل : نبرد آرماگدون در لندن، چگونه تروریست ها می توانند یک بمب اتمی را به بازی های المپیک 2012 برسانند:

لینک خبر

     4 : جان ساروز رئیس MI6 انگلیس : اگر اقدام نکرده بودیم ایران در سال 2008 به بمب اتمی رسیده بود!!!

لینک خبر : تابناک به نقل از روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف:

     5: رئیس مجلس اتادیه اروپا امروز نسبت به وقوع انفجار در قاره سبز "اروپا" هشدار داد

6- روزنامه ساندی تایمز انگلیس با اشاره به ورود عوامل موساد طی روزهای اخیر به برخی کشورهای اروپایی، ادعا کرد: ماموریت عوامل موساد خنثی کردن طرح عوامل وابسته به ایران برای حمله به گردشگران اسرائیلی است.

لینک خبر :

7- جهاد مقدسی، سخنگوی وزارت خارجه سوریه : سلاح‌های شیمیایی و بیولوژیکی سوریه هیچ گاه به دست مخالفان نیافتاده، اما ما بارها نسبت به احتمال اینکه سلاح‌های شیمیایی و یا بیولوژیکی در اختیار مخالفان قرار بگیرد تا به وسیله آن دولت سوریه در محافل بین‌المللی متهم به استفاده از آنها شود، هشدار داده‌ایم

لینک خبر :

8- رئیس جمهور آمریکا در واکنش به سخنان روز گذشته سخنگوی وزارت خارجه سوریه، به "بشار اسد" هشدار داد که در استفاده از تسلیحات شیمایی دچار اشتباه نشود.

لینک خبر:

9- وزارت خارجه سوریه : محور ضد سوری درصدد ترویج شعار دروغ سلاحهای شیمیایی علیه سوریه است

لینک خبر :

10- پایگاه اطلاع‌رسانی صهیونیستی دبکا در خبری ادعا کرد که ارتش‌های اردن ، اسرائیل و آمریکا به حالت آماده‌باش درآمده‌اند تا مانع انتقال سلاح‌های شیمیایی سوریه به حزب‌الله لبنان شوند.

لینک خبر:


11- دور جدید عملیات روانی اسرائیل علیه ایران و حزب الله لبنان : به طوریکه چند روز قبل در پی انفجار بمب در اتوبوس حامل اتباع این رژیم در بلغارستان بلافاصله نخست وزیر رژیم صهیونیستی بدون ارائه مدرکی انگشت اتهام را به سوی ایران و حزب الله لبنان نشانه رفت.

لینک خبر:

12- اشپیگل: مقامات آلمانی از قبل درباره حمله تروریستی در المپیک مونیخ اطلاعات داشته اند اما هشدارها در این مورد را نادیده گرفته‌اند.

لینک خبر:

13- رئیس کمیته بین المللی المپیک، ژاک روگ، بار دیگر با پیشنهاد یک دقیقه سکوت برای اسراییلی هایی که در المپیک 1972 مونیخ کشته شدند موافقت نکرد.

لینک خبر:

     14- تامی ویتور سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید : اوباما حامی طرح یک دقیقه سکوت در افتتاحیه بازی های المپیک برای بزرگداشت 11 قربانی صهیونیست المپیک مونیخ است.

لینک خبر : همان

15- دویچوله فارسی:  نگرانی اسرائیل از حمله تروریست های ایران به بازی های المپیک

لینک خبر :

16- گوردون داف، کارشد ارشد مسایل نظامی در مقاله‌ای که در وب‌سایت پرس تی‌وی نوشت، خاطرنشان کرد: "اسرائیل احتمالا تلاش می‌کند تا با حمله به نیروهای امریکا در منطقه خلیج فارس یا حمله به یکی از کشورهای اروپایی عضو ناتو در مسابقات المپیک، تهاجم به ایران را تسریع بخشد... اطلاعات به شدت موثقی وجود دارد که موید برنامه ریزی برای ترتیب دادن حمله‌ای به مسابقات المپیک است."

لینک خبر:

17- احتمال انجام عملیات تروریستی در المپیک: رئیس کمیته ملی المپیک انگلستان در مصاحبه ای اعلام کرده اند که ما نمی توانیم بطور صد در صد اتفاقات احتمالی را سازمان دهی کنیم فقط می توانیم آنها را به حداقل برسانیم.

لینک خبر :

18- تروریسم هسته‌ای؛ این بار با رمز «بازی‌های المپیک» در ایران: نخستین بار جرج بوش، رئیس جمهور سابق آمریکا با اسم رمز» بازی‌های المپیک« شروع این حمله را کلید زد و خلف او، باراک اوباما از نخستین روزهای فعالیت خود به عنوان رئیس جمهور، فرمان محرمانه‌ای برای افزایش حملات پیچیده علیه سیستم‌های رایانه‌ای هدایتگر برنامه هسته‌ای ایران صادر کرد.

لینک خبر:

 19- حملات تروریستی، تهدیدی برای بازی های المپیک 2012 لندن : بلند پایه ترین مقام اطلاعاتی انگلیس بصراحت اعلام کرد، نیروهای امنیتی این کشور نمی توانند امنیت بازی های المپیک لندن را تضمین کنند.

لینک خبر جام جم به نقل از  دویچوله :

20-   روز نامه هارتص اسرائیل : سپاه قدس ایران به دنبال نا آرامی در المپیک است: بنابر گزارش ساندی تایمز، نیروی سپاه قدس ایران برخی از مسلمانان سفید پوست اروپایی را به خدمت گرفته است. از دیگر سو، پلیس نیویورک نیز طی گزارشی اعلام کرد که سپاه ایران به دنبال ایجاد ناآرامی است.

لینک خبر جام نیوز به نقل از هارتص:

21- المپیک لندن و بیشترین تدابیر امنیتی بعد از جنگ جهانی : تدابیر امنیتی و همکاری‌های بین‌المللی برای مقابله با هرگونه خطر حمله‌ تروریستی در مسابقات المپیک لندن افزایش یافته است. با این‌ همه، "جی 4اس" علی‌رغم تعهد خود نتوانسه پرسنل لازم امنیتی را استخدام کند و آموزش دهد.

لینک خبر:

22- راشا تودی: دولت انگلیس یک ناقض حقوق‌بشر را مسئول تامین امنیت المپیک کرد.

لینک خبر به نقل از فارس :

23- فیلیپ هاموند وزیر دفاع انگلیس : شرکت پیمانکار امنیتی بازی های المپیک  اعلام کرد ه است از عهده این کار بر نمی آید. لذا سه هزار و چهار صد نیروی ذخیره ارتش برای تامین امنیت بازی ها به کار گرفته شده اند و هزار و دویست نفر دیگر نیز به حال آماده باش در می آیند تا در صورت لزوم از آنها استفاده شود.

لینک خبر :

24- بنیاد راکفلر در سال 2010 در رساله آینده پژوهی برای  تکنولوژی و توسعه بین المللی ص 34 : عواقب حمله به المپیک لندن 2012  غیر قابل جبران است، بمب گزاری برای کشتن 13000 نفر انسان!!!

لینک سایت بنیاد راکفلر:

25-   همزمانی افتتاحیه بازی ها با روز مقدس یهودیان و احتمال بنای  معبد سوم“yome Tisha”

لینک خبر:

26-    خبرگزاری مهر به نقل از سان دی نیوز: یک کارگر عمرانی موفق شد بمبی تقلبی را وارد "المپیک پارک" لندن کند تا حفره های امنیتی را به رخ پلیس بکشاند. این موضوع بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های بریتانیایی به همراه داشته است.

لینک خبر :

27-   روزنامه ساندی تایمز، آژانس‌های اطلاعاتی انگلیس و آمریکا مدعی برنامه ریزی القاعده برای حمله تروریستی علیه خطوط هوایی آمریکا به المپیک لندن شدند.

لینک خبر:

همانطور که مشاهده فرمودید جنجال و پرو پاگاندای تبلیغاتی وسیعی به وقوع حملات تروریستی به بازی های المپیک لندن اشاره دارد و در  واقع هدف از آن آماده سازی ذهنی جهانیان، پیش از وقوع یک تراژدی است، و آنچه در این میان مهم می نماید انگشت اتهامی است که به سمت محور مقاومت (ایران،سوریه و حزب الله) نشانه رفته است.

در هر حال آنچه خواندید فقط بررسی خبر ها در این حوزه بود و این تبلیغات وسیع  از بازی های کامپیوتری گرفته (بازی کال آو دیوتی که به حمله بیولوژیک به لندن اشاره دارد) تا فیلم های سینمایی و سریال ها و... حکایت از فتنه ای دیگر دارد.

اینکه یک بمب حاوی مواد شیمیایی در مترو لندن  منفجر شود و رزمندگان حزب الله متهم شوند که آن را از سوریه تهییه نموده اند و به بهانه آن به سوریه حمله گسترده شود، یکی از سناریو هایی می تواند باشد که شیاطین  صهیونیست آن را طرح ریزی کرده اند.

در اینکه  امنیت اسرائیل پس از بیداری اسلامی شدیدا در معرض خطر قرار گرفته شکی نیست و تجربه نیز نشان داده است اگر صهیونیست ها نتوانند امنیت خود  را حفظ کنند دشمنان خود (کشورهای اسلامی) را به جان هم می اندازند (جنگ عراق با ایران).

لذا پروژه جنگ کشور های عربی با همراهی ترکیه و ناتو با سوریه و حزب الله  دور از ذهن نیست، بلکه فقط یک بهانه برای همراهی جهانی می خواهد بهانه ای شبیه به 11 سپتامبر.

در هر حال اگر فتنه ای دیگر همچون حادثه سپتامبر رخ دهد و یا حتی اتفاق نیافتند تجربه نشان داده است همواره بازی های ورزشی در سطح جهانی به جهت اینکه توجهات جهانی معطوف به آن است فرصتی مناسب برای شیطنت و پیشبرد اهداف شوم آنها است.

البته نباید فراموش کرد که مردم امروز بسیار هوشیارند و از حوادثی همچون 11 سپتامبر درس گرفته، و به این سادگی هر پروپاگاندای خبری را نمی پذیرند. و دیگر اینکه محور شرارت (بخوانید صهیونیزم جهانی) در بدترین شرایط خود به سر می برد و درگیر ده ها مشکل جدی اعم از اقتصادی، سیاسی و اجتماعی است.(تا امروز در اسرائیل در چند روز اخیر هفت نفر اقدام به خود سوزی کرده اند). مسائلی از این دست نیز احتمال وقوع چنین اتفاقی را کمرنگ می کند.

هرچند واضح و مبرهن است که هر جنگی در منطقه که یک سر آن اسرائیل باشد، این رژیم جعلی را به نابودی کامل خواهد کشاند و فرصتی به کشور های محور مقاومت خواهد داد تا شر این جرثومه فساد را از زمین پاک کنند و کار این غده سرطانی را یکسره نمایند . لذا قطعا اسرائیل به دنبال طرحی است تا دیگر کشور ها را به جان سوریه یا ایران بیاندازد و این مسئله نیازمند به یک بهانه است و جریان المپیک می تواند چنین فرصتی را برای اسرائیل فراهم کند.

و یا اینکه زمانی که حواس ها سرگرم المپیک است حمله ای را طرح ریزی نمایند. (حمله به ناو" یو اس اس لیبرتی" امریکا توسط اسرائیل و در گیر کردن امریکا با مصر)  دقت کنید!!!

نا گفته نماند پذیرش چنین ماجرایی از سوی کشورهایی همچون روسیه و چین که در جریان افغانستان، عراق و لیبی سرشان بی کلاه ماند تقریبا بعید است و چه بسا اقدام نسنجیده صهیونیست ها منطقه را وارد جنگی تمام عیار  نماید.

البته شک نکنید بنا بر اراده الهی  محور مقاومت بر نوارپیروزی های مکرر قرار گرفته و هر اقدام صهیونیزم جهانی در نهایت به نفع جبهه اسلام تمام شده است:

1-جنگ افغانستان= سقوط طالبان از قدرت و حفظ امنیت مرز های شرقی جمهوری اسلامی

2- جنگ عراق= بوجود آمدن حکومت شیعی در عراق و حذف دشمن دیرینه ایران (حزب بعث از معادلات عراق) و حفظ امنیت مرزهای غربی ایران

3- جنگ سی سه روزه=  شکست هیمنه اسرائیل

4- جنگ بیست و دو روزه =کشیده شدن نبرد به داخل مرزهای رژیم صهیونیستی  و دمیده شدن روحیه مقاومت در میان اهل سنت.

5- الله اعلم...

آنچه خواندید صرفا یک تحلیل سیاسی بود و عاقلانه این است که نقشه سوخته و لو رفته ضمانت اجرایی ندارد.

به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت حجت (عج) که صد البته نزدیک است.

 

=-=-=-=-=

جمعه  6 مرداد 1391

طبقه بندی: اسرائیل،  ایران،  المپیک لندن،  استاد رائفی پور،  صهیونیزم،  انگلیس،  هالیوود،  مقاومت،  حزب الله،  سوریه،  11 سپتامبر
نوشته شده در تاریخ جمعه 91 مرداد 6 توسط صادق | نظر
مرجع دریافت ابزار و قالب وبلاگ
.:
By Ashoora.ir & Blog Skin :.